ציפוי אקרילי

הרבה מאוד פעילויות ספורטיביות ניתן לקיים במגרשים ייעודיים. על מגרש ניתן לשחק במשחק הטניס, בכדורגל, בכדורסל, בכדוריד, בכדורעף וכיוצא באלה. כאשר רוצים ליהנות ממגרש תקין ואיכותי, כדאי להזמין שירות שנקרא הקמת מגרש על ציפוי אקרילי. לצורך כך יש להזמין חברה מקצועית, בעלת ידע וניסיון בכל הקשור לעבודות הקמת מגרשי ספורט. אם נחוץ לכם מגרש מקצועי ואיכותי בעל ציפויים מצוינים, תוכלו למצוא את כל הדרוש בחברת מונדו ספורט.

מדוע נחוץ ציפוי אקרילי?

הקמת מגרש ראוי לשמו מחייבת תכנון מקדים, סימון של השטח, ביצוע שרטוטים והקמת תשתית. כאשר הקמת מגרש על ציפוי אקרילי מתבצעת באופן הראוי, המגרש יכול למלא את ייעודו על הצד הטוב ביותר ולאורך שנים ארוכות. אך מדוע נחוץ, בעצם, ציפוי אקרילי למגרשי ספורט? האם הציפוי מהווה תוספת שאיננה באמת נחוצה? למעשה, הציפוי הזה חשוב ביותר מכמה סיבות. ראשית, הציפוי מגן ושומר על המגרש, כמעין ציפוי הגנה שמונע שחיקה והרס. חשוב לא פחות – זהו ציפוי מקצועי ששומר ומגן על הספורטאים ועל המתאמנים. זהו ציפוי שמסייע במניעת החלקה ואובדן שיווי משקל. זה נכון במיוחד כאשר את הפעילות מקפידים לבצע בנעלי ספורט.

קודם שכבות, אחר כך ציפוי

אי אפשר לדבר על הקמת מגרש על ציפוי אקרילי בלי להבין שמגרש איכותי איננו מבוסס רק על פני המגרש הנראים לעין. בדיוק כפי שכל מבנה יש להקים על גבי יסודות וכפי שכל עץ זקוק לשורשים, כך גם המגרש זקוק לתשתית שתהווה בסיס למגרש עצמו. סוג התשתית עשוי להשתנות על פי סוג המגרש והצרכים, אך ככלל, הקמת מגרשי ספורט מצריכים תכנון מדויק ולרוב עבודה בשיטת השלבים והשכבות.

רק לאחר שמניחים שכבה אחת ניתן להמשיך בעבודה, להקים עוד שכבות ורק לבסוף – ציפוי בצבע אקרילי משובח. למי אפשר לפנות כדי לבצע הקמת מגרש על ציפוי אקרילי? נחוצה חברה בעלת ניסיון רב בהקמת מגרשי ספורט ומתקני ספורט. רוצים תוצאות מושלמות, עם ציפוי אקרילי למגרשי ספורט ברמה הגבוהה ביותר? פנו לחברת מונדו ספורט – המקצוענים במגרשים. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד