שרטוט מגרשי ספורט

הקמת מגרשי ספורט מצריכה לא מעט פעולות: חשבו למשל על הקמת מגרשי טניס או כדורסל, ועל הציפייה של מי שמשתמש בהם שהם יעמדו בתקנות הנדרשות. שרטוט מגרשי ספורט הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, והוא מאפשר לקבוע את גבולות הגזרה ואת הסימונים המיוחדים (למשל, קו העונשין או קשת השלוש במגרש כדורסל), ולמעשה למגרש הספורט להפוך להיות כזה. פנייה לחברה מקצועית בתחום, דוגמת מונדו ספורט, היא צעד מרכזי בדרך להשלמת התהליך.

אז איך משרטטים מגרש ספורט?

שרטוט מגרשי ספורט מצריך מהחברה המבצעת להיות בקיאה באופן מוחלט בתקנות הנוגעות לאותו מגרש ספורט. אם לוקחים בתור דוגמא שרטוט מגרשי טניס, הוא צריך לכלול לא מעט סימונים: שוליים, המגרש האחורי, קו הבסיס, קו חוץ למגרש יחידים או זוגות, מגרש ההגשה, קו ההגשה וכיוצא באלה. הסימון חייב להיות מדויק, כדי שיהיה אפשר להגיש, לקבל הגשות ובאופן כללי – לשחק טניס על פי החוקים.

היבט חשוב אחר אותו צריך לקחת בחשבון בעת הקמת מגרשי טניס הוא שיש כאן ממדים קבועים בהם צריך לעמוד – והסימון של האזורים ושל הקווים במגרש הוא בהתאם. חברה המבצעת שרטוט מגרשי ספורט תדע בוודאי כי המידות התקניות של מגרש יחידים הן 23.77 מטר אורך ו-8.23 רוחב בדיוק, בעוד שמגרש זוגות הוא ברוחב של 10.97 מטר ובאורך הגבוה ב-1.37 מטר בכל צד ממגרש היחידים. דוגמא נוספת שמשפיעה על הסימון היא המרחק שבין קו ההגשה לבין הרשת, שצריך לעמוד על 6.40 מטרים בדיוק. כל חריגה מן המידות התקניות תפגע באיכות המשחק, ומגרש שלא ישורטט כהלכה לא יוכל לשמש למשחקים מקצועיים או לתחרויות רשמיות.

כמובן, לכל אחד מהמגרשים המשמשים לענפי הספורט האחרים יש חוקים משלהם, לרבות מגרש כדורסל, מגרש כדורגל, מגרש כדורעף וכן הלאה. בכל מקרה, חייבים להשתמש בחומרי ציפוי וסימון איכותיים, שיעמדו לאורך זמן בכל תנאי מזג האוויר (כי הרי מגרשים רבים נמצאים בסביבה חיצונית חשופה לכל).

כך תעשו את זה נכון

מחפשים חברה המבצעת שרטוט מגרשי ספורט? מעוניינים לבצע שרטוט מגרשי טניס על פי הספר? חברת מונדו ספורט תשמח לעמוד לשירותכם. החברה נחשבת לשם דבר בישראל בהקמה ובשרטוט של מגרשי ספורט, כשהתמחות מיוחדת של אנשיה היא בציפויים אקריליים צבעונים. מוצרי החברה והשירותים שלה עומדים בכל התקנים הנדרשים בתחום בארץ ובעולם, והעבודה עצמה מתבצעת ללא דופי.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד