רשת למגרש טניס

טניס הוא משחק שהתחיל להיכנס בשנים לאוכלוסייה הישראלית, כך לדוגמא רק בשנים האחרונות המון טניסאים השתתפו בתחרויות גדולות כמו שחר פאר, אנדי רם ועוד רבים אחרים. במשחק הטניס רשת היא כל העניין, שכן, לרוב המשחק מתבצע בין שני אנשים, ולעיתים בין זוגות. למה צריך בכלל רשת למגרש טניס? כל העניין של המשחק הוא אם מישהו פוגע ברשת, או אם מישהו פוגע מחוץ למידות מגרש הטניס. כפי שהבנתם, רשת למגרש טניס יוצרת את רוב המשחק, וזאת שמקשה עליו.
 
מי בונה ומתקין ציוד למגרשי טניס?
חברת מונדו ספורט, בונה, מעצבת ומשפצת מגרשי טניס. לצורך השלמת המראה של מגרש הטניס, החברה מתקינה עמוד טניס, רשת למגרש טניס, ואף מבצעת סימונים על המגרש. במגרש טניס תיקני יש שני עמודי טניס, העשויים לרוב מאלומיניום, עליהם תולים את רשת הטניס, כאשר העמודים מאפשרים כוונון של הרשת הגבהה של הרשת ומתיחה. חברת מונדו ספורט מומחית בבניית מגרשי טניס, ויודעת בדיוק איפה למקם את כל הציוד הנדרש.
 
מידות מגרש טניס תקניות
על מנת לבצע עבודה שהיא לא רק טובה אלא גם עומדת בתקנים של התאחדות הספורט העולמית. שכן, ענף הטניס הינו מוביל, ומלבד התחרויות שמתקיימות כל ארבע שנים באולימפיאדה, יש לו תחרויות משלו, כמו לדוגמא: אליפות וימבלדון, וסבב הטניס העולמי לנשים ולגברים. חשוב להדגיש כי יש מספר מידות למגרש שיכולות להיות תקינות, הכל תלוי בכמות השחקנים שמשחקים במשחק. כך שמגרש הטניס ליחידים הינו באורך 23.77 מטרים וברוחב 8.23 מטרים. מגרש הזוגות הוא גדול יותר, ועל כן אורכו  26.51 מטרים, כך שנוסיף לכל צד 1.37 מטר ורוחבו עומד על 10.97 מטרים. במגרש כזה יש לשים לב ולדעת בדיוק היכן למקם את העמודים ורשת הטניס, שכן המגרש חייב להתחלק לשני חלקים שווים. ברור שכאן גם יש לשים לב לסימוני המגרש, סימונים לא נכונים ולא מדויקים יהפכו את המגרש ללא תקין.
 
אז אם אתם זקוקים למגרש טניס, או שאתם מעוניינים בשיפוץ מגרש טניס קיים, ואתם רוצים מגרש תקין ומקצועי, פנו אל מונדו ספורט עוד היום.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד