ציפוי מגרש טניס

הידעתם שציפוי מגרש טניס היא אחת הפעולות החשובות בהקמת מגרש טניס איכותי? אולי תתפלאו אבל ציפוי מגרש טניס נחשבת לאחת מפעולות הגימור הקריטיות ומטרתו כפולה – שמירת המגרש לאורך זמן ושמירת בריאות המשתמשים במגרש. עם זאת, כמו בכל דבר יש לבצע ציפוי מגרש טניס אך ורק באמצעות חברה שזוהי מומחיותה. המשיכו לקרוא וגלו מה אתם צריכים לעשות כדי להינות ממגרש טניס של אלופים. (רמז – כמעט כלום...)
 
למה צריך לעשות ציפוי מגרש טניס?
אולי תתפלאו שוב אבל ציפוי מגרש טניס הוא ממש בגדר חובה מכמה סיבות : הציפוי מאפשר מצד אחד לסמן את המגרש ומצד שני להבליט חלקים שונים בו. ומכיוון שבטניס כל מילימטר יכול להיות ההבדל בין מפלה לכשלון – ציפוי אקרילי הוא הכרח ולא מותרות. בנוסף, ציפוי אקרילי של מגרש טניס הופך את השימוש במגרש לבטוח יותר ומונע שחיקה כפולה, הן של הכדור והן של נעלי השחקנים.
וזה לא הכל – מכיוון שהציפוי מונע שחיקה הוא גם מונע נפילות או פציעות של השחקנים. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה נוספת - ציפוי של מגרש טניס בחומר אקרילי עמיד בפני פגעי מזג האויר, למשל גשם שוטף או שמש קופחת. עם זאת, יש לבצע את הציפוי בהלכה ובאופן האיכותי ביותר כדי להבטיח אסתטיות, חווית משחק ושביעות רצון בכל סוגי המשטחים של מגרשי הטניס : חימר, דשא, אספלט או גומי.
 
אוהבים את הספורט הלבן?
לכן, אם גם אתם אוהבים לשחק טניס אין סיבה שלא יהיה לכם מגרש טניס משלכם. ואם כבר מגרש טניס אנחנו ממליצים על מגרש טניס כהלכתו, כלומר עם הרשת בגובה הנכון, עם הגבולות הנכונים ולפי כל החוקים. כי מי יודע, אולי הילד שלכם יהיה אלוף וימבלדון הבא? ואתם יכולים לצחוק, אבל הספורט הלבן כובש את ישראל בסערה ובארץ קיימים מגרשי טניס רבים, הן ציבוריים והן פרטיים כך שאתם ממש לא לבד באהבתכם לספורט הלבן.
 
אז למי פונים?
אם גם אתם מעוניינים בציפוי של מגרשי ספורט, למשל מגרשי טניס, מומלץ שתפנו לטובים ביותר בתחום זה – מונדו ספורט, החברה המובילה בארץ בתחום הקמת והתקנת מגרשי ספורט. לחברה ניסיון רב בכל רחבי הארץ והיא עושה הכל כדי להבטיח את שביעות רצונכם, כלומר לספק לכם את מגרשי הספורט האיכותיים ביותר שיש שהופכים את הספורט לחוויה. וכיום כולם כבר יודעים שלספורט יש ערך רפואי והוא לא תחביב.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה באמצעות הטלפון שמספרו 072-33-80-385, באמצעות המייל שכתובתו shulberg@gmail.com או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של מונדו ספורט. ותסלחו לנו שאנחנו לא נותנים רשימה של לקוחות מרוצים אבל יש לנו סיבה טובה – אם נעשה את זה פשוט לא יישאר מקום בדף כי הרשימה ארוכה במיוחד.
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד