ציפוי מגרשי ספורט

ציפוי מגרשי ספורט הוא אחת הפעולות החשובות ביותר בדרך להקמת המגרש. זוהי אחת מפעולות הגימור הקריטיות, כזו שתאפשר להגדיר את "גבולות הגזרה", שתשמור על המגרש לאורך זמן וגם על הבריאות של האנשים המשתמשים בו. כדי לצפות את המגרש היטב יש להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר הידועים לצורך זה – בעיקר מגרש על ציפוי אקרילי – ולפנות לחברה שהופכת את התחום לדרגת אומנות, לא פחות.

אז מדוע יש צורך בציפוי?

לא חסרות סיבות שמסבירות מדוע ציפוי מגרשי ספורט הופך לחובה של ממש: למשל במקרה של מגרש טניס ציפוי אקרילי הוא ברירת מחדל בלא מעט מצבים. הציפוי האקרילי מגיע בצבעים מגוונים, ולכן ניתן לסמן באמצעותו את המגרש ולהבליט חלקים שונים בו. אם לוקחים בתור דוגמא את מגרש הכדורסל, על ידי הציפוי ניתן לתכנן את ה"בקבוק" שיהיה בצבע אחר, או לחלופין את קשת השלוש. בדרך זו יהיה פשוט יותר לשחקנים למקם את עצמם, ולשופטים (במקרה של משחקים רשמיים) להבין מה בדיוק מתרחש על המגרש. דוגמא נוספת היא מגרש הטניס, בו כל סנטימטר הוא חשוב: חשבו למשל על מצב בו הכדור נושק לקו המגרש, ורוצים לראות אם הוא היה בפנים או בחוץ.

בטיחות ועמידות

ציפוי מגרשי ספורט מביא ליצירתה של שכבה אחידה, שהופכת את השימוש במגרש לבטוח יותר. במקרה של מגרש טניס ציפוי אקרילי, לדוגמא, ימנע שחיקה של הנעליים או של הכדור, אחת "הרעות החולות" של הספורט הזה, ומכאן שהוא מקטין את הסיכויים לנפילות או לפציעות מצד השחקנים. החומרים האקריליים, בהמשך לכך, מראים עמידות גבוהה בתנאי הסביבה, ומכאן שאפשר לבצע את הציפוי של מגרשים חיצוניים בלב שלם, מבלי שעולה החשש שמא גשם או שמש יביאו לשחיקת הציפוי. מה גם שהציפוי לוקח את האסתטיקה של המגרש מספר צעדים קדימה.
חברת מונדו ספורט היא אחת הבולטות בתחום של ציפוי מגרשי ספורט בישראל, והכתובת הראשונה לכל מי שמחפש ליצור מגרש על ציפוי אקרילי. החברה ביצעה במהלך השנים ציפויים של אינספור מגרשים, של כל סוגי הספורט הנפוצים בישראל, כאשר תמיד התוצאות הן אידיאליות ולשביעות הרצון המלאה של הלקוחות.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד