צביעת מגרשי ספורט

בזמן שקבוצות מקצועיות מתחדשות במגרשי ספורט חדשים, הרי בכל הקשור למגרשי ספורט שכונתיים וציבוריים, הרי שלא פעם נכון וזול יותר לחדש אותם מאשר לבנות מגרשים מחדש. יש לכך מספר סיבות, כשהראשונה היא עלויות כמובן, חידוש מגרשי ספורט הרבה יותר זול מבנייה מחדש, השנייה, לוח הזמנים מתקצר באופן דרסטי כשמדובר על חידוש במקום על בנייה, הסיבה השלישית, הרבה פעמים אין צורך לבנות מחדש, מספיק רק לשפץ אותו, לחדש, ויהיה ניתן לעשות בו שימוש נוסף. 
כשמדובר על חידוש מגרשי ספורט, יש כמה אפשרויות שניתן להשתמש בהן בשביל לשנות את פני המגרש ולשפר אותו, כך שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה הרבה יותר נעימה, נוחה ואף בריאה. 

ראשית, אפשרות ראשונה היא צביעה. צביעת מגרשי ספורט מכוונת לכמה נקודות. מדובר על צביעה של הקווים במגרש, כך שיהיה ברור היכן הוא קו החוץ והיכן הקווים הפנימיים (קו עונשין ושלוש בכדורסל, קו רחבת החמש, שש עשרה והחצי בכדורגל, קו ההגשה בטניס ועוד). צביעת מגרשי ספורט גם מתייחס לצביעה מסביב, הן צביעת הקירות, חדרי הלבשה וכדומה. זה יכול להוסיף נופך הרבה יותר נעים לכל מי שבא לשחק או לצפות במשחק. 

שנית, ניתן לחדש את הריצוף של המגרש. אם מדובר במגרש כדורסל, כדורעף או כל מגרש אחר שנמצא בתוך אולם הרי שניתן לעשות להתקין עליו ציפוי אקרילי שמאפשר לשחק עליו מגוון רחב של משחקים. הציפוי מגן על המשטח, הוא לא נשחק בקלות ועמיד בפני מגע. ניתן לייצר שכבות של ציפוי אקרילי אשר ייגנו על המשטח בצורה חזקה. 
שלוש, חידוש מגרשי ספורט כולל לא רק צביעת מגרשי ספורט או ריצוף מחדש אלא גם שינוי של החזית מסביב, הכוונה למושבי היציע. ניתן להציב במושבים כסאות נוחים במקום מושבי אבן, ניתן ליצור הפרדה טובה יותר בין היציעים וכן בין היציע למגרש. כל זה גם מקנה אווירה יותר נעימה לצופים וגם, חשוב לא פחות, מקנה אווירה בטוחה יותר לשחקנים ולקהל. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על חידוש מגרשי ספורט ובפרט צביעת מגרשי ספורט, זה הזמן ליצור איתנו קשר. מונדו ספורט, החברה המובילה בתחום של בניית מגרשי ספורט בישראל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נספק לכם את כל המידע והשירותים בנושא. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר והצוות שלנו יעמוד לרשותכם. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד