עמוד כדורעף

ברוב המקרים עמוד כדורעף מיוצר מאלומיניום, כאשר ידוע כי אלומיניום הוא חומר מאוד חזק אשר עמיד לתנאי הסביבה ומזג האוויר של הארץ. עמוד הכדורעף כולל בין היתר את האפשרות לכוונון של גובה הרשת, ואפשרות מתיחה של הרשת. מגרש כדורעף שהוא מאובזר כולל בתוכו, שני עמודי כדורעף, רשת וכמובן סימון מגרש הכדורעף. האפשרות לכוונון הרשת נועדה לשינוי גובה והמתיחה של הרשת בהתאם למשחק שמעוניינים לשחק על המגרש. הרי מגרשי כדורעף לעיתים קרובות הופכים למגרשים עבור משחקים נוספים כמו: מחניים, ועוד.
 
איך נראה מגרש כדורעף תקין?
מגרש כדורעף תקין צריך לעמוד בכללי התאחדות הספורט הארצית והעולמית, שכן מדובר בספורט שהוא אולימפי. יש מגוון סוגים של מגרשי כדורעף, כאשר הידועים הם: מגרש כדורעף הבנוי על בטון או אספלט, והשני הוא מגרש כדורעף על חוף הים. האביזר החשוב ביותר במגרש הכדורעף הינו עמוד הכדורעף. איך מתקינים עמוד כדורעף? התקנה של עמודי כדורעף נעשית במספר שלבים: תחילה סימון מגרש הכדורעף כך שנדע בדיוק היכן להתקין את העמודים, לאחר מכן חפירה וקידוח חור במגרש, והתקנה של עמודי הכדורעף במקומות שסומנו עבורם. כאשר בסיום, נוסיף את המוצר הבסיסי הנלווה למגרש הכדורעף שהוא רשת איכותית המתאימה לעמודים שהותקנו, ושוב סימון המגרש.
 
מי בונה ומתקין מגרשי כדורעף?
חברת מונדו ספורט מומחית בבנייה של מגרשי כדורעף והתקנה של אביזרי המגרש, אך לא רק, החברה גם בונה ומתקינה מגרשים במגוון תחומי הספורט השונים. חברת מונדו ספורט היא מהוותיקות בתחום, והיא בעלת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הספורט בישראל, החומרים והמוצרים שהחברה מתקינה הם מהמתקדמים והאיכותיים ביותר שקיימים היום בארץ. אם אתם אוהבים איכות לא מתפשרת עם הטכנולוגיה והמכשירים המתקדמים ביותר בספורט, פנו אלינו עוד היום, נקבע פגישה, ואנו נעשה עבורכם את העבודה. ביחד נחשוב על פתרונות יצירתיים וחדשניים אשר יעזרו לנו לעשות שינוי של המגרש מן הקצה אל הקצה. היום כבר כולם יודעים שאם צריך מגרש ספורט איכותי בעלי יסודות חזקים ועמידים בפני כל מפגע וגם תנאיי מזג האוויר, פונים למומחים והמקצוענים בתחום, הם ייעשו את העבודה.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד