סימון מגרש כדורעף


הידעתם שסימון מגרש כדורעף הוא עניין למקצוענים כי מדובר במגרש בגודל ספציפי? למעשה זו רק ההתחלה כי סימון מגרש כדורעף חופים, למשל שונה לחלוטין מסימון מגרש כדורעף תקני ואלו למעשה שני ענפי ספורט שונים. לא ניכנס כאן להבדלים ביניהם, רק נציין שלצורך סימון מגרש כדורעף יש לדעת מראש באיזה משחק כדורעף מדובר. כי בינינו – במגרש של כדורעף חופים לא נדרש כמעט דבר מלבד שני שחקנים בכל קבוצה, חול ורשת.

יתרה מזאת, במדינת ישראל סימון מגרש כדורעף נחשב למשימה קשה כי לרוב משחקים כדורעף במגרש רב-תכליתי, כלומר מגרש פרקט שמשמש לצרכים נוספים כמו כדורסל, התעמלות קרקע ועוד. אמנם יש בכך חסכון כי ניתן להשתמש במגרש כמעט 24/7 והוא אינו מיותם מפעילות, אבל ככלל -  סימון מגרשי ספורט כמו מגרשי כדורעף הוא מקצוע בפני עצמו ויש להשאירו בידי המומחים.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלכל ענף ספורט חוקים משלו וגודל שונה של מגרש, למשל סימון מגרשי כדורגל לצורך העניין שונה בתכלית מסימון מגרשי כדורסל. לכן, בכל משימה של סימון מגרשי ספורט יש לדעת מראש באיזה ענף ספורטיבי מדובר. למשל בסימון מגרשי כדורגל יש לסמן את קווי החוץ, את נקודת הקרן, את קו האמצע, את עיגול האמצע ואת נקודת העונשין. אבל גם כאן יש ניואנסים, למשל מגרש קט רגל שונה במידותיו ממגרש כדורגל תקני ממש כמו במקרה של הכדורעף.
 
ליהנות מספורט בלי בעיות
כדי להבטיח שתהנו מספורט בלי בעיות כל שעליכם לעשות הוא דבר פשוט – לפנות למונדו ספורט שנחשבת לחברה המרכזית בתחום שיפוץ, בנייה והקמה של מגרשי ספורט בישראל. החברה מתמחה בענפי הספורט כדורעף, כדורגל, כדורסל וטניס והיא למעשה הבית והכתובת שלכם בתחומים אלו.

אמנם רוב הפעילות הספורטיבית בארץ נחשבת לחובבנית ולא למקצוענית, אבל בחברה מאמינים שאין כל סיבה להסתכן במגרשי ספורט שאינם תקניים, אינם בטיחותיים ושאינם איכותיים. למעשה, בחברה לוקחים את הספורט ברצינות כי גם פעילות ספורטיבית חובבנית היא לא משחק ילדים.
 
איך יוצרים קשר?
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מונדו ספורט ולהבטיח שגם הספורט שלכם יהיה מהנה, בטוח ואיכותי ממש כמו ספורט מקצועני. בטח תשמחו לדעת שאתם לא צריכים לקום מהכסא ושכל שעליכם לעשות הוא לבחור : אם לצלצל למספר הטלפון 072-33-80-385, אם לשלוח מייל לכתובת shulberg@gmail.com או אם להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה. 

אם אתם ממש מתעקשים לבצע נסיעה מיוחדת אתם מוזמנים להגיע למשרדי החברה במשמר השבעה. עם זאת, זה ממש לא הכרחי כי כאמור אתם יכולים להבטיח את עצמכם באמצעים טכנולוגים יותר. אמנם הבחירה בין האפשרויות קשה אבל דבר אחד בטוח – אתם תיהנו ממגרשי הספורט ברמה הכי גבוהה שיש ומשירות ברמה שלא הכרתם. אז למה בדיוק אתם מחכים?
 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד