סימון מגרשי ספורט

מה הופך מגרש ספורט לכזה? יש שיטענו שהכל מתחיל במציאת שטח מתאים ובהתקנת משטח המתאים לסוג הפעילות – בניית מגרש טניס תהיה, מטבע הדברים, שונה ממגרש כדורגל או כדורסל. בכל אחד מהמקרים, חלק מרכזי בדרך למגרש המושלם (והתקני) הוא סימון מגרשי ספורט, שחייב להתבצע על פי כל התקנים ועל ידי חברות מקצועיות החולשות על המלאכה.

דגשים בסימון מגרשי ספורט

סימון מגרשי ספורט מצריך צדדים טכניים של ביצוע המלאכה. סימון מגרשי טניס, אם נחזור לדוגמא שהזכרנו מעלה, מתבצע יחד עם הציפוי של המגרש – פעמים רבות באמצעות חומר אקרילי. הסימון צריך להתבצע על פי האזורים והקווים המאפיינים מגרש טניס, ובכלל זה השוליים, המגרש האחורי, קו הבסיס, קו חוץ יחידים, קו חוץ לזוגות, קו סימון אמצע, מגרש ההגשה, קו ההגשה האמצעי וכן הלאה. האפשרות לשחק את המשחק על פי החוקים תלויה למעשה בסימונים הללו.

סימון מגרשי טניס, כמו סימון מגרשי ספורט כמכלול, צריך להתבצע בהתאם לתקנים הנהוגים כיום והמאושרים על ידי רשויות הספורט. הגודל של מגרש טניס ליחידים, למשל, הוא 23.77 אורך על 8.23 רוחב, בעוד שבמגרש זוגות מידת האורך גבוהה יותר ב-1.37 מטר בכל צד, והרוחב עומד על 10.97 מטר. המרחק בין הרשת לקו ההגשה, בהמשך לכך, חייב לעמוד על 6.40 מטרים. מכל אלה נובע בהכרח שכדי להקים מגרש ספורט, יש צורך לחשוב על סוג הפעילות שאמור להתבצע ועל התקנים בהם יש לעמוד: למשל, במקרה של מגרש המיועד לתחרויות, ההקפדה על העמידה שלו בתקנים היא גבוהה יותר מאשר מגרש שאינו רשמי, המיועד למשחק לשם הפנאי בלבד.

הפתרונות של מונדו ספורט

מונדו ספורט היא שם דבר בתחום של בניית מגרשי ספורט וכן של סימון מגרשי ספורט בישראל, על כל סוגיהם: בניית מגרשי טניס, כדורסל, כדורגל, כדורעף, כדוריד וכן הלאה. החברה עוסקת באספקת מגרשי ספורט על כל סוגיהם ובהתקנתם, ועושה זאת על פי התקנים המחמירים ביותר שנקבעו בכל תחום. העבודות מבוצעות באמצעות חומרים איכותיים, שמבטיחים שהמגרש יישמר למשך שנים ארוכות – אין זה משנה מה יהיו תנאי הסביבה או מזג האוויר (במקרה של מגרשים הנמצאים תחת כיפת השמיים).
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד