מתקני ספורט

לא מעט הורים לילדים קטנים, מתחת ומעל גיל 10, מקוננים לא פעם שילדיהם כבר לא משחקים ברחובות כמו פעם, הם מעדיפים להיות מול המחשב והטלוויזיה ולא לעשות ספורט כפי שהם נהגו לעשות בילדותם. האירוניה היא, שכיום יש הרבה יותר אפשרויות, יש הרבה יותר מתקני ספורט בהם ניתן להשתמש מאשר פעם. במקום ילדים, משתמשים בהם בני נוער ומבוגרים. 

כל רשות מקומית, אשר מכבדת את עצמה, בונה מגוון רחב של מתקני ספורט ציבוריים אשר אמורים לשרת את הקהל הרחב. אלו יכולים להיות מתקני ספורט בפארקים ובגינות ציבוריות, בבתי ספר ותיכונים, במתנ"סים ובמוסדות אחרים. לא רק שהמספר של מתקנים אלו גבוה יותר מאשר היה מוכר לנו בעבר, אלא שגם האופי שלהם שונה, האיכות שלהם גבוהה יותר, והם הרבה יותר תכליתיים ואיכותיים. 

בעבר כשחשבנו על מגרש ספורט שאמור לשרת את הציבור, הדבר הראשון שהיה עולה לנו בראש היו מתקני כדורסל וכדורגל, מהסיבה הפשוטה שהם היו המתקנים הפופולאריים ביותר לשימוש בקרב הציבור. גם היום, מן הסתם, מדובר במתקנים בהם נעשה השימוש הרחב ביותר, אך אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר סוגים של מתקני ספורט וכן אופי הבנייה של מגרשי כדורסל וכדורגל השתנה אף הוא. 
למשל, אנחנו יכולים למצוא מתקני ספורט בדמות מסלולי ריצה מסודרים (כולל ציפוי חימר וחלוקה למסלולים), אנחנו יכולים למצוא מתקני ספורט ציבוריים אשר נבנים על דשא סינתטי וכוללים מתקני כושר, בדיוק כמו שיש בחדרי כושר מסחריים וכן אפשר למצוא מתקני ספורט אחרים, מתקני החלקה, מסלולי רכיבה על אופניים, ואף מגרש ספורט שמיועד לטניס או לכדורעף. 

בכל הקשור למגרשי כדורסל וכדורגל, השינוי שהתבצע עם הזמן הוא בעיקר בסוג הריצוף. בעבר היה נהוג לבנות מגרשים כאלו על גבי מרצפות רגילות, עם הזמן גם כתוצאה מהוזלת עלויות וגם מתוך הבנה שמשחקים על מרצפות מסכן את המשתמשים במקום, החלו לבנות מגרשי כדורגל שכונתיים על דשא סינתטי וכן מגרשי כדורסל על ציפוי אקרילי, שהוא הרבה יותר בטוח למשחק.
לסיכום, אנחנו יכולים לראות כיום הרבה יותר מתקני ספורט וברמה גבוהה יותר, אף על פי שאולי יש פחות ילדים שעושים בהם שימוש, הרי עדיין בני נוער ומבוגרים כן משתמשים בהם באופן קבוע. 

אם אתם רוצים ללמוד עוד על מתקני ספורט ובפרט מתקנים אשר מוקמים בשטחים ציבוריים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת מונדו ספורט מתמחה בהקמת מתקני ספורט ציבוריים מסוגים שונים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח להזמין אתכם לפגישת התרשמות. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד