מידות של מגרש כדורגל

לא מעט רשויות מקומיות מבקשות להקים בשטחן מגרשי כדורגל או מגרשי ספורט אחרים לרווחת הציבור. לצד מגרשים מקצועיים אשר אמורים לשרת את הקבוצות הפעילות ביישוב, מגרשים אשר נבנים בשיתוף פעולה עם הטוטו וכן עם גורמים פרטיים שונים, רשויות מקומיות מפנות שטח עבור הקמת מגרשים בהתאם למידות של מגרש כדורגל ומגרשים אחרים.  

כשחושבים על מידות של מגרש כדורגל או מגרשים אחרים (למשל מידות מגרש טניס מידות מגרש כדורסל ועוד), הרי צריך לקחת בחשבון לא רק את המגרש עצמו אלא מעבר לכך, את כל מה שנדרש מסביב. למעשה כשמחשבים מידות של מגרש כדורגל, אפילו אם מדובר במגרש שמיועד לשימוש של הקהל הרחב, כלומר פעילויות אחר הצהריים של ילדים ומבוגרים, יש לכך בחשבון מספר אלמנטים בשביל שיהיה ניתן להשתמש במגרש כמו שצריך. 
בשביל שיהיה ברור, הרי מידות של מגרש כדורגל יכול להשתנות. מגרש שמארח משחקים בינלאומיים, הוא באורך 100 – 110 מטר עד 64 -75 מטר, לעומת זאת מגרש שמארח משחקים רגילים הוא בין 91 ל-120 אורך ו45 ל-91 רוחב. מן הסתם מידות של מגרש שמותקן בבית ספר, או בכל מקום אחר, יהיה הרבה פחות מזה, מאחר ולא תמיד יש את השטח, וכן לא כל מי שמשתמש במגרש, יש לו את היכולת להתנהל במרחקים כאלה. 

מלבד המידות יש לכך בחשבון התקנת שער, זה יכול להיות שער מלבני שממוקם במקום או שער נייד, אשר מאפשר להזיז אותו ובכך לקצר את אורך המדרש. התקנת שער יכולה להתבצע לרוחב שני חלקי המגרש אך ניתן לחלק את המגרש לחלקים קטנים יותר, אם מתקינים את השערים לאורך המגרש. 
כאמור כשבונים מגרש ספורט יש לקחת מידות לא רק של המגרש עצמו אלא מעבר לכך, המקום צריך יציע ישיבה, חדר הלבשה או לפחות מקום בו ניתן להתארגן, פינה בה ניתן לשתות, שביל הליכה נוח למגרש וכן חנייה. זה הבסיס, וזה נכון כשבונים מגרש כדורגל או שחושבים לבנות מגרש טניס מידות צריכות לקחת בחשבון את כל החלקים שציינו, בין אם זה מגרש ציבורי או פרטי. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על מידות של מגרש כדורגל או מגרש טניס, אתם יכולים לפנות אלינו, מונדו ספורט, החברה המובילה לבניית מגרשי ספורט מסוגים שונים. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד