מגרש קט רגל

קט רגל זהו משחק שמשחקים בו על מגרשים קטנים יותר מאשר מגרשי כדורגל, ולרוב המשחק מתבצע במגרשים ואולמות שהם סגורים. מגרש הקט רגל נבנה לרוב משטחים בעלי מרקם קשה כמו: אספלט, בטון, ואפילו על אדמה רגילה. אולם יחד עם זאת, תוכלו למצוא מגרשי קט רגל סינטטיים, הבנויים על בטון ומשלבים דשא סינטטי. אורך המגרש ינוע לרוב בין 38 ל-42 מטר ורוחב המגרש ינוע בין 20 ל-25 מטר, ועל כן גודל זה תיקני אף למגרש כדוריד.
 
מידות של מגרשי ספורט
חשוב לדעת כי כל מגרש בענפי הספורט השונים, דורש מידות שונות, סימונים שונים ומתקני ספורט נלווים. אנו בחברת מונדו ספורט בונים את מגרשי הספורט על פי דרישות ובקשות הלקוח, יחד עם זאת אנו משתדלים בהתאם לתנאים ולנסיבות לשלב את המידות הנכונות והמתאימות לפי כללי ההתאחדות לכל מגרש. כי הרי, גודל מגרש קט רגל איננו במידות של מגרש כדורסל, או מגרש כדורעף. אולם יחד עם זאת, מגרש קט רגל לרוב הוא במידות של מגרש כדוריד. אם ברצונכם לדעת יותר בעניין מידות תקינות למגרשי ספורט, התקשרו עוד היום לחברת מונדו ספורט.
 
מהם המידות של מגרש כדורסל?
מידות תקניות של מגרש כדורסל יהיו כך שאורכו יהיה בן 28 מטרים ורוחבו יהיה בן 15 מטרים, וכן הסימונים בו צריכים להיות כך שהמגרש מחולק באופן שווה לשני חלקים. מי בונה מגרש כדורסל? חברת מונדו ספורט מתמקצעת בבנייה, שיפוץ והתקנה של מגרשי ספורט מכל הסוגים כמו גם מגרש כדורעף. כמו כן, החברה מייבאת מוצרים, אביזרים ומתקני ספורט איכותיים, תקינים ורשמיים. בנוסף לכך החברה דוגלת בשימוש בכל החומרים בעלי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הספורט. אם אתם לפני שיפוץ, שדרוג, בנייה או התקנה של כל מוצר ספורט, עליכם לדעת שאסור להסתפק באדם ממוצע, חייב לפנות למומחים ולמקצוענים בתחום. עניין הבנייה וההתקנה זה לא משהו שעושים בקלות ראש, מדובר בביטחון ובבטיחות , כאשר במגרש ובמתקן בסופו של יום משתמשים בני אדם. התקשרו אלינו עוד היום והבטיחו לכם בנייה נכונה ובטוחה.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד