מגרש קט רגל

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי בכל הקשור למגרשי קט רגל שכונתיים וכן למגרשי קט רגל לצורכי אימון של קבוצות מקצועיות. במקום מגרשים שנבנים על אספלט או על דשא רגיל, אנחנו רואים יותר ויותר מגרשים עם דשא סינתטי. 
מגרש סינתטי הוא מגרש במידות רגילות של מגרש קט רגל, אך במקום להשתמש בחומרים כבדים או בדשא רגיל אשר דורש טיפול, השקיה ושזרוע, מתקינים דשא סינתטי אשר מחזיק מעמד זמן רב, עולה הרבה פחות, וניתן להחליף אותו בכל זמן שרוצים בקלות. 
היתרון הגדול של מגרש סינתטי שהוא עמיד בכל תנאי מזג אוויר, מה שכמובן מאפשר לעשות בו שימוש לאורך זמן. יתרון נוסף של מגרש קט רגל אשר בנוי מדשא סינתטי הוא, שהסיכוי להיפצע בו קטן הרבה יותר מאשר במגרשים אשר נבנים על אספלט, זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות עליה בשימוש בדשא כזה במגרשים בהם ילדים משחקים או שחקנים מקצועיים. 

במהלך השנים, יש מעבר ממגרש קט רגל כפי שהכרנו בעבר, כזה שבנוי על אספלט למגרש סינתטי, מכמה סיבות. ראשית, מאוד זול לקנות ולהתקין דשא סינתטי, לכן יותר רשויות וקבוצות מקצועיות מעדיפות להשתמש בדשא זה. העלויות הן נמוכות ברכישה הראשונה וכן בתחזוקה השוטפת. שנית, ניתן להציב את הדשא בכל מקום. אם נניח יש לנו מגרש כדוריד, אשר במראה שלו דומה למגרש קט רגל, אז אפשר על הפרקט של מגרש זה להציב דשא סינתטי ולשחק כדורגל. כך גם אפשר לעשות במגרשים אחרים. זה היתרון הגדול של שימוש במשטחים אלו, הם מאפשרים להפוך כל מגרש לרב תכליתי. 
יתרון נוסף הוא, באופן מעשי, מגרש קט רגל מיועד לשימוש של ילדים, אך לא רק עבורם. גם מבוגרים עושים שימוש במגרשים אלה, כולל שחקנים מקצועיים. כאמור, משטחים סינתטיים הם הרבה יותר מתאימים לתפקוד שוטף, הם שומרים בצורה טובה יותר על הרגליים ובכלל על הגוף של השחקנים. לכן אנחנו יכולים לראות מעבר למגרשים עם משטחים אלו, לא רק בקרב קבוצות מקצועיות גם בפארקים וגינות ציבוריות. 

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל מידע על הקמת מגרש קט רגל או מגרש כדוריד, כולל מגרשים סינתטיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מונדו ספורט, החברה המובילה בישראל בהקמה וחידוש של מגרשים. ניתן ליצור קשר עם הצוות שלנו דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד