מגרש סינטטי

מגרש מסוג זה מותאם בעיקר למשחק הקט רגל, מדוע? כי מגרש הקט רגל בנוי על אספלט או בטון ועליו מורכב דשא סינטטי. בין אם בחרתם לבנות את מגרש הקט רגל על מגרש מבטון, ובין אם הבנייה היא של מגרש על אספלט, דעו לכם שיש לפנות לחברה מקצועית בתחום, וזאת בשל העובדה שמדובר בעניין שהוא מורכב, מסוכן ולעיתים אף מסורבל. יתר על כן, בבניית מגרש על אספלט או מגרש מבטון חלים על החברה שמבצעת את הבנייה חוקים, תקנות ותקנים של בטיחות שהיא חייבת לעמוד בהם. צריכים מגרש סינטטי? אנחנו במונדו ספורט מומחים בשיפוץ, בנייה והתקנה של מגרשי ספורט.
 
מדוע בונים מגרש סינטטי?
בשנים האחרונות יותר ויותר מגרשי ספורט שנבנים מרכיבים דשא שהוא סינטטי במקום דשא רגיל. בנוסף לכך מגרשי ספורט רבים אשר עוברים שיפוץ או תחזוקה משנים את משטח הדשא לדשא סינטטי. למה עושים את השינוי הזה? דשא רגיל וטבעי לא עומד בתנאי מזג האוויר שקיים במדינת ישראל, וכן בתנאים החיצוניים כמו לחות, שמש ועוד. כמו כן השינוי נעשה בשל העובדה שהדשא נוטה להיפגע מדריכות רבות ומכל פגיעה אפילו הקטנה ביותר. הדשא הסינטטי מאפשר שימוש מרובה של דריכות עליו ופגיעות מסוגים שונים, ולאחר כל מפגע עדיין נשאר עמיד לכל דבר, לאור כל זאת המגרש הסינטטי מהווה פתרון מצוין למגרשים שדורשים דשא. חשוב להדגיש כי התקנת דשא סינטטי לא רק שמאריכה את חיי המגרש, אלא שגם היא יותר בטיחותית למשחקים.
 
זקוקים להתקנה של מגרש סינטטי?
הגעתם בדיוק למקום המתאים והנכון. מדוע? אנו חברת מונדו ספורט, מומחים בבניית מגרשים על בטון ואספלט, וכמו כן מבינים היטב בבחירת סוג הדשא הסינטטי לכל מגרש ומגרש. כמו כן, אנחנו מציעים התקנת מגרש סינטטי במקרים שונים ומגוונים המצריכים דשא, כמו לדוגמא מגרשי קט רגל. כידוע, היום השימוש בדשא שהוא סינטטי, הופך להיות דבר מאוד שכיח, שכן הוא נשמר בצורה המיטבית, נשמר לאורך זמן, ובנוסף לכך גם עמיד לכל מיני סוגים של פגיעות שעשויות להיגרם לדשא הרגיל.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד