מגרש כדוריד


אם אתם מעוניינים בשיפוץ, בנייה או הקמה של מגרש כדוריד בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. אמנם הגודל של מגרש כדוריד שונה מאלו של מגרשי כדורסל או מגרש קטרגל, אבל בישראל כמו בישראל אוהבים לערבב את הכל ומעדיפים מגרש רב-תכליתי. מגרש רב-תכליתי משלב למעשה מגרש כדוריד, מגרש קטרגל ויכול אפילו לשמש בתור מגרשי כדורסל. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לגלות את היתרונות והחסרונות של מגרש רב-תכליתי.
 
היתרונות
היתרונות של מגרש רב-תכליתי (שכולל למשל מגרש כדוריד) נעוצה בפן הכלכלי כי הוא חוסך כסף, למשל את משימת ההקמה, הבנייה, השיפוץ והתחזוקה של מספר מגרשי ספורט. כמו כן, מכיוון שמגרש זה מתאים לפעילויות ספורט שונות הוא אינו שומם אלא פעיל רוב הזמן. אבל כמו בכל דבר, גם למגרש רב-תכליתי יש חסרונות וזה הזמן להכיר אותם. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.
 
החסרונות
החסרון הגדול במגרש רב-תכליתי הוא בעובדה שלכל ענף ספורטיבי יש דרישות משלו, למשל בתחום גודל המגרש, הסימונים עליו והמתקנים הנדרשים. למשל : במגרש כדורגל  ובמגרש כדוריד יש שני שערים, במגרש כדורסל 2 סלים ואילו במגרשי טניס וכדורעף יש רשתות בגדלים שונים. ועוד לא דיברנו על העובדה שהסימונים הלא רלוונטים מבלבלים את השחקנים ופוגעים במשחק.
 
אז מה עושים?
בכל התלבטות בתחום של מגרשי ספורט למיניהם כולל מגרשים רב-תכליתיים יש כתובת אחת : מונדו ספורט. חברה זו נחשבת למובילה בתחום שיפוץ, בנייה והקמת מגרשי ספורט בארץ ויש לה נסיון רב שנים בנושא. החברה פועלת בכל רחבי הארץ ומקפידה על תקני הבטיחות במטרה אחת – להבטיח שכל פעילות ספורטיבית תהיה לא רק מהנה אלא גם בטוחה. אמנם הבטוי הידוע טוען ש"זה רק ספורט" אבל מצד שני – משפט אחר טוען ש"העיקר הבריאות".
אמנם כל פעילות ספורטיבית מהווה הצלחה כבר בעצם קיומה אבל ניתן לשדרג את ההצלחה, למשל לקיים את הפעילות הספורטיבית במתקנים איכותיים ובטוחים שעומדים בתקנים הרלוונטים. למעשה, שימוש במגרש ספורטיבי איכותי מהווה לא רק הצלחה אלא נצחון כבר מהשנייה הראשונה.
 
איך פונים?
במידה וגם אתם מעוניינים ליצור קשר עם חברת מונדו ספורט בטח תשמחו לדעת איך. בטח תשמחו כפליים לדעת שפעולת יצירת הקשר היא קלה להפליא ומצריכה רק טלפון חכם. למעשה, אתם אפילו לא צריכים לקום מהכסא אלא לבחור בין האפשרויות השונות : חיוג למספר הטלפון072-33-80-385, שליחת דוא"ל לכתובת shulberg@gmail.com או השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה.

אמנם תמיד תוכלו להגיע למשרדי החברה במושב משמר השבעה, אבל למה לבצע נסיעה מיוחדת שניתן לחסוך אותה באמצעים הטכנולוגים המודרנים? בכל דרך שתבחרו ליצור קשר עם החברה אתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד – אתם תזכו למגרשי הספורט הטובים ביותר והבטוחים ביותר שיאפשרו לכם להפוך כל פעילות לחויה.
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד