מגרשי כדורסל

לא מעט תוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאים, מציגים לנו חצרות של בתים עם סל בגבהים שונים, עליו מתאמנים בני המשפחה, הילדים וההורים. בתוכניות ובסרטים, הרבה פעמים מדובר בתחביב בלבד, אך במציאות אנחנו יודעים שילדים רבים אשר משחקים בליגות מקצועיות, כולל ב-NBA, החלו את הדרך שלהם באותו מגרש כדורסל ביתי שההורים בנו להם. 

מגרשי כדורסל הם שונים ממגרשי ספורט אחרים, בוודאי ממגרשי כדורגל, מאחר והם דורשים יותר משאבים. זו אחת הסיבות מדוע יותר ילדים משחקים כדורגל ופחות כדורסל. הרי בשביל לשחק כדורגל, לא תמיד צריך מגרש תקני, אפשר לקחת שני אבנים וליצור שער, אז כל מה שצריך זה כדור. לעומת זאת, בשביל לשחק כדורסל, אפילו ברמה של חובבים, יש צורך במגרשי כדורסל תקניים. צריך שיש סל בגובה מסוים, כדור, והמשטח צריך להיות מבטון, פרקט או ציפוי מסוים, הוא לא יכול להיות מחול או דשא. 

בעוד שמגרשי כדורסל רגילים, ברובם, בנויים משני סלים שעומדים אחד מול השני, וכמובן קווים משורטטים באופן מתאים (קו חוץ, חצי, קשת שלוש וקו עונשין), הרי שמגרש כדורסל ביתי, כמו שציינו, נבנה הרבה פעמים בחצר הבית או בחניה. הוא מבוסס על התקנת סל פשוט, כזה שההורים יכולים להתקין בעצמם, אך הם יכולים להזמין איש מקצוע שיעשה זאת בשבילם. לעיתים מגרש כדורסל ביתי גם כולל את הקווים על המגרש, על מנת שהילד יוכל להתאמן על זריקה מרחוק או זריקה מקו העונשין. מה שצריך לזכור הוא, בשביל יש צורך שהמגרש יהיה גדול ורחב, אחרת לא הוא לא יוכל לעשות את זה כמו שצריך. 

מגרשי כדורסל מותקנים כיום במגוון רחב של שטחים ציבוריים. מאחר והפופולאריות של המשחק בישראל היא מאוד גבוהה, אז בדרך כלל לצד מגרשי כדורגל, מוקמים גם מגרשי כדורסל. בבתי ספר ותיכונים רבים, בהם יש מחסור בשטח, אז נהוג להשתמש במגרש אחד לשניהם, דבר שמחייב, מן הסתם, ממי שרוצה לשחק את אחד המשחקים, לחכות בצד, עד שהשחקנים במשחק השני יסיימו. 

אם גם אתם רוצים לבנות מגרש כדורסל ביתי או אם אתם מעוניינים במגרשי כדורסל ביישוב שלכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת מונדו ספורט, מתחייבת להקים בפניכם מגרשי ספורט ברמה הגבוהה ביותר, ובפרט מגרשי כדורסל. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מהצוות שלנו. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד