מגרשי כדורגל

מגרשי כדורגל הם התשתית הנדרשת למשחק הכדור הפופולארי ביותר בעולם. כמעט בכל עיר בישראל בה פועל מגרש כדורגל, בלי קשר לסוגו, סבירות גבוהה שהוא ימשוך אליו אינספור שחקנים בכל יום נתון. כדי שהמשחק יתאפשר, יש כצעד ראשון לפנות לחברה המתמחה בתכנון ובהקמה של מגרשים לכדורגל על סוגיהם השונים – החל ממגרש דשא סטנדרטי, דרך מגרש אספלט ועד מגרש קט רגל הנמצא במקום סגור. כאן בדיוק חברת מונדו ספורט יכולה וצריכה להיכנס לתמונה.

מה הופך מגרש כדורגל לכזה?

מגרשי כדורגל עשויים להיבדל זה מזה בלא מעט פרמטרים, אך עדיין יש ביניהם מספר דרישות בסיסיות ותנאי חובה. באשר לסוג המשטח, כפי שרמזנו מעלה, ייתכנו מספר חומרי גלם אותם יש להתאים למיקום המגרש ולסוג המשחק המצופה. מגרש קט רגל, למשל, יהיה בדרך כלל מפרקט ויותקן באולמות הספורט הסגורים. מגרש כדורגל חיצוני עשוי להיות מבוסס על אספלט, כאשר בחירה נפוצה היא במגרש המשלב שערים וסלים גם יחד – כך שניתן לשחק בו כדורגל או כדורסל, על פי רצון השחקנים הנמצאים בו בפרק זמן ספציפי.

הציפויים הם חלק בלתי נפרד בתהליך ההקמה של מגרשי כדורגל, כמו כל סוג אחר של ספורט (מגרש טניס, מגרש כדורסל, מגרש כדורעף וכן הלאה). ציפוי מגרש חיצוני מתבצע לרוב באמצעות חומר אקרילי, כאשר הסימון צריך לכלול את כל מה שנדרש במגרש כדורגל: בעיקר קווי החוץ, נקודת הקרן, קו האמצע, עיגול האמצע ונקודת העונשין. כמובן, ישנן מידות סטנדרטיות של מגרשי כדורגל, איתן יש ליישר קו כאשר מדובר במגרש עליו עתידים להיערך משחקים רשמיים. במצבים אחרים, בהם המגרש הוא לשם ההנאה בלבד, אפשר להסתפק לפעמים במידות קטנות יותר של המגרש.

כל הסיבות לפנות למונדו ספורט

מעוניינים ליצור מגרש כדורגל יש מאין? רוצים לתכנן מגרש כדורעף או כדורסל? נקודת ההתחלה שלכם צריכה להיות פנייה לחברת מונדו ספורט, אחת הבולטות בשדה המשחק הספורטיבי של מדינת ישראל. החברה עוסקת בתכנון, בהקמה, בציפוי, בסימון, בשדרוג ובחידוש מגרשי ספורט מכל הסוגים. היא מבצעת פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית ותוך עמידה בכל התקנים הנדרשים, כמו תקן ITF האירופאי.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד