מגרשי כדורגל

אחת השאלות ששואלים את עצמם מומחים לכדורגל ופרשנים, איך זה שבמדינות אחרות יש כל כך הרבה שחקנים טובים ובישראל, לצערנו, קצת פחות. אחת הסיבות לכך, נרצה או לא נרצה, היא שבמדינות יש מגרשי כדורגל רבים יותר מאשר בארץ, במדינות אחרות, יש יותר מקומות בהם ילדים יכולים לשחק מאשר בארץ, התנאים הרבה פעמים טובים יותר. 
נכון שזה לא בכל מדינה ככה, ולכן זו גם לא הסיבה היחידה, אך אם אנחנו רוצים שיהיו שחקני כדורגל טובים בישראל, הרי שאנחנו צריכים לבנות להם מגרשי כדורגל בתנאים גבוהים, בהתאם כמובן לגיל ולאזור בו הם משחקים. כשאנחנו מדברים על מגרשים באיכות גבוהה, זה מתייחס לכמה רבדים. 

ראשית, מגרשי כדורגל באיכות גבוהה, חייבים להיות מגרשים עם דשא סינתטי. מגרש כזה מונע פציעות, להבדיל ממגרשי אספלט או חול, והוא מאפשר לילדים להתפתח כמו שחקנים מקצועיים לכל דבר. כך כשהם מגיעים למגרש מקצועי, הם יותר רגילים אליו. 
שנית, התקנת שער כדורגל. זה נשמע אולי מוזר, אך ברגע שהילד משחק עם שערים אמיתיים או שערים דומים לשער כדורגל אמיתי (מן הסתם התקנת שערים אמיתיים במגרש שמיועד לילדים קטנים, לא יכול לעזור להם כי הוא גדול מדי במידות שלו), יאפשר לילד, שוב, להתאמן באופן הכי קרוב לדבר האמיתי. זה יאפשר לו לפתח טכניקות שיעזרו לו כשיגדל. 
שלוש, התנאים מסביב. מגרשי כדורגל הם לא רק התקנת שערים, התקנת משטח מתאים ואפילו לא רק תיחום המגרש והרחבה, אלא מעבר לכך, חדרי הלבשה נוחים, מקומות לשתיית מים ועשיית צרכים, דברים שנראים בנאליים, אך הם מהותיים בשביל שיהיה ניתן לפתח טכניקה ולשחק כדורגל בצורה אידיאלית. 

צריך לומר דבר נוסף, אם יהיו יותר מגרשי כדורגל באיכות גבוהה לרווחת הציבור, הרי שיותר ילדים יצאו לשחק, שכן יותר הורים יסכימו לשלוח אותם לשם. כשהורה יודע שהילד שלו משחק במקום בטוח וטוב, אז הוא לא חושש לשלוח אותו לשחק עם חברים או במסגרת חוג. משם אפשר להתחיל לפתח קריירה כשחקן בקבוצת ילדים או נוער. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על מגרשי כדורגל וכל מה שקשור לנושא, זה הזמן ליצור איתנו קשר. מונדו ספורט היא חברה שמתמחה בהקמת מגרשים ובפרט מגרש כדורגל. הצוות שלנו ישמח להסביר לכם כיצד מתבצע התהליך וכמובן לתכנן עבורכם מגרש כדורגל ביישוב ובכל מקום בו תוכלו לבנות אחד כזה. צרו איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד