חידוש מגרש טניס

אחת לכמה זמן עולה בישראל טניסאי או טניסאית אשר מצליחים בטורנירים בינלאומיים ונותנים לנו תקווה, שהנה ענף הטניס מצליח, אך לצערנו שוב ושוב אנחנו מגלים שמגלים בניצוץ אחד בלבד. זאת למרות, שבישראל מאוד אוהבים לשחק טניס, ולראיה אנחנו יכולים למצוא לא מעט מגרשי טניס בישראל, הן מגרשים ציבוריים והן מגרשים שנמצאים בשימוש פרטי, כלומר כאלה שנמצאים בבתים פרטיים. 

אותם מגרשים נבנו כמובן בהתאם לתקנים הבינלאומיים, בין אם זה מגרש טניס דשא, חימר או אספלט או גומי. מגרשי הטניס המוכרים בעולם. המגרשים נבנו על פי מידות מגרש טניס, בהתאם לחוקים הבינלאומיים של הענף, אורך של 23 מטר ורוחב של 8 מטר. במקרים מסוימים מדובר על מגרש יותר גדול כשהוא מיועד למשחקי זוגות. באמצע המגרש, כידוע אפשר למצוא רשת טניס בגובה של 91 סנטימטר. 
ניתן למצוא רשת טניס למכירה בחנויות ספורט שונות ובפרט בחנויות לציוד טניס. חשוב לומר כשבונים מגרש או כשעושים חידוש מגרש טניס, כלומר כשמשפצים אותו, אז פונים לחנות במטרה למצוא רשת טניס למכירה, נהוג לרכוש רשת חדשה נקייה ושלמה, על מנת שיהיה ניתן להתקין אותה במגרש ולהשתמש בה.  

חידוש מגרש טניס מתבטא בכמה צורות, ראשית, חידוש המשטח, הרבה פעמים יש שחיקה של המשטח הקיים, בוודאי אם מדובר במשטחים ישנים שלא נעשה בהם שום שיפוץ או שיפור לאורך הזמן, שנית, אם מחליפים את המשטח אז יש צורך, כמובן, גם לשרטט את השטח מחדש על פי מידות מגרש טניס. השטח החדש ישורטט עם פסים לבנים כנדרש. 
שלוש, חידוש מגרש טניס מתייחס גם לכל מה שנמצא מסביב החל מיציעים, חדרי הלבשה, פינות ישיבה לצד המגרש, פינת שיפוט ועוד. כל אחד מהדברים הנ"ל חשוב בשביל שיהיה ניתן להשתמש במגרש טניס בצורה אופטימאלית. 
חשוב להבהיר, חידוש מגרש טניס הוא הכרחי על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה טובה לאורך זמן, וכמובן בשביל שיהיה ניתן להגיע לתוצאות איכותיות, וכן שהשחקנים יוכלו ליהנות מהמשחק. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על חידוש מגרש טניס, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מונדו ספורט, החברה המובילה בישראל בהקמת מגרשי ספורט, שיפוץ ושדרוג. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הטלפון או במייל. הצוות שלנו יעמוד לרשותכם. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד