חידוש מגרשי ספורט

שיפוץ, שינוי, הקמה וחידוש מגרשי ספורט הופך עם השנים לדבר שהוא מאוד נפוץ, שכן כל רשות מקומית, רשות ציבורית, ארגון ועמותה ללא מטרות רווח, צריכה בנייה שהיא איכותית ומותאמת לצרכי האוכלוסייה שבה. הרי שספורט וכושר גופני הפך לדבר שהוא מאוד מרכזי וחשוב בחיינו. מתקני ספורט ציבוריים נועדו לכל האוכלוסייה, הרי שלא רק ילדים ובני נוער אוהבים ספורט ומשחקי ספורט שונים אלא שלאחרונה ספורט הפך לטרנד של ממש.
 
איך מתבצע חידוש מגרשי ספורט?
חידושים ושינויים במגרשי הספורט השונים נעשה במספר שלבים: בשלב הראשון שוטפים ביסודיות את המגרש בעזרת לחץ מים חזק ביותר על מנת להסיר כל שכבה של לכלוך, וגם ליצור אחידות בחומר ממנו עשוי המגרש. בשלב השני, נבצע חידוש של הצבע, הפסים של המגרש ולעיתים אף נחליף מתקני ספורט של המגרש. אם לדוגמא ניקח מצב של חידוש מגרש טניס כאן יהיה בדיוק השלב שבו נחליף את החומרים של המגרש, מדשא רגיל לדשא שהוא סינטטי. בשלב השלישי נערוך את כל הבדיקות והמבחנים על מנת שנהיה באמת בטוחים שהכל יושב במקום, אין תזוזה, והכל בטיחותי. שכן הבטיחות של כולם זה הדבר החשוב ביותר עבורנו.
 
מחפשים חברה מקצועית לחידוש מגרשי ספורט? הגעתם למקום הנכון.
חברת מונדו ספורט, מתמחה בחידוש, הקמה, שינוי ושיפוץ של כל סוגי מגרשי הספורט, החל מחידוש מגרש טניס ועד להקמת מגרש כדורגל, וכן הלאה. החברה בעלת ניסיון רב בתחום בנייה והקמת מגרשים, כמו כן צוות עובדי החברה בעל הידע המתאים בתחום הקמה ושיפוץ של מגרשים, וכן עוברים במהלך השנים את ההכשרות המתאימות והנדרשות לעמידה בכל החוקים, התקנות, וכמובן בתקן התאחדות הספורט. בנוסף לכך, החברה מנהלת קשרים ובעלת שיתופי פעולה מגוונים עם חברות ספורט, וחברות המייבאות חומרי בנייה שעומדים בכל הדרישות וידועים כחומרים הטובים בעולם. חשוב להדגיש כי החברה דוגלת בבנייה שהיא בטוחה, החל מיסודות המגרש ועד למתקני הספורט הציבוריים המוצבים בו. כפי שציינו לעיל, בטיחות היא הדבר החשוב לנו ביותר, כי בנייה שהיא לא נכונה עלולה לסכן חיי אדם. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד