התקנת שער כדורגל

לרוב הציפייה של כול אדם משער למגרש שהוא יהיה בטיחותי, עמיד, ותקני למחקים רשמיים.
התקנת שער לכדורגל נעשית על פי התקנים של התאחדות הכדורגל. חשוב לדעת, שאצלנו תמצעו מגוון רחב של שערים, אשר עומדים בתקנים. מבנה השער למגרש משתנה בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח. כמובן שיש שערים שבנויים מחומרים שונים. מחפשים חברה מקצועית המתמחה בהתקנת שער כדורגל?
 
חברת מונדו ספורט
החברה מתמחה בהתקנת מגרשים ומתקני ספורט ציבוריים, על תשתית מסוגים שונים. כאשר אתם פונים לחברה מקצועית כמו מונדו ספורט, אתם כבר תהיו בנקודת פתיחה טובה ואיכותית יותר מכל השאר.
 
כיצד מתקינים שער למגרש?
התקנת שער כדורגל, היא אינה דבר פשוט כלל וצריכה ידע, ניסיון, ותק ותכנון יסודי ומעמיק, הרי שהצבת המתקן חייבת להיעשות על פי חוק, ועל פי התקנים שקבעה התאחדות הכדורגל העולמית.
כמו כן, שערי הכדורגל שאנו נתקין עבורכם, יהיו ברמת גימור גבוהה ואיכותית ביותר.
התקנת השער נעשית במספר שלבים עיקריים, כאשר בשלב הראשוני אנו נתכנן על הנייר ונבצע מדידות בשטח, יחד איתכם ובשיתוף פעולה מלא, את גודל השער, מבנה השער, החומרים ממנו הוא יהיה עשוי, תוך התחשבות מלאה בגודל המגרש ובפרופורציות שלו, שכן, לא תמצאו שער שהוא גדול מדי על מגרש ספורט שהוא יחסית קטן בגודלו, בשלב השני, יגיעו לאתר צוות מתקינים מקצועי מתאם החברה, לתורך התקנת שער על המגרש, התקנת השער תיעשה בצורה המקצועית והיסודית ביותר, עם הידע הנדרש והכלים המתאימים לכך. בשלב האחרון, לאחר ששער יבנה, נערוך בדיקות מקיפות לבחינת האפשרות שאנו לא נופלים משום תקן, ושהעבודה נעשתה על הצד הטוב ביותר.
 
מי מתקין שער לכדורגל?
אנו חברת מונדו ספורט, בעלת ניסיון רב בהתקנת שערים במתקני ספורט ציבוריים, ובמיוחד התקנת שערים לכדורגל. אם אתם אנשים שלא מתפשרים על פחות ממושלם, פנו עוד אלינו עוד היום, ותנו למקצוענים לעשות עבורכם את העבודה, החברה עובדת בפריסה ארצית, ומגיעה לכל מקום בארץ, אנו עובדים על פי בקשות, דרישות ורצונות הלקוחות ודואגים לעמוד ברמות האיכות הגבוהות ביותר, ללא פשרות.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד