התקנת שערים

כידוע, התקנת שערים, התקנת סלים והתקנה של אביזרי ומתקני ספורט על מגרשים בנויים איננה דבר פשוט וקל. יתר על כן, כמובן שמדובר בעניין שהוא חשוב ביותר, ועניין שאסור להקל ראש בו, הרי שמדובר בבטיחות לכל דבר ועניין. התקנת שערים או כל אביזר ספורט שלא נעשית בצורה שהיא נכונה, בצורה שמתאימה לתנאי השטח והמגרש ובאופן תקין על פי כל חוק או תקנה, זהו דבר העלול לגרום לסיכון של חיי אדם. כמו כן, הדבר גורם לאי בטיחות של המשתמשים במגרש הספורט, הרי לא קרה פעם שאדם נפגע ממתקן ספורט שלא הותקן בצורה ראויה. החשיבות בשמירה על מתקני הספורט גם זו עולה מעניין זה, ויש צורך בשמירה, שיפוץ וחידוש מדי כמה שנים.
 
באילו מגרשים יש צורך בהתקנות של מתקני ספורט?
מתקני ספורט כאמור יכולים להיות שערים, סלים ועוד. התקנת שערים יכולה להיות במגרשי כדורגל, כדורעף, קט רגל ועוד. שער למגרש קט רגל הוא השכיח ביותר, שכן לרוב לא נמצא בבתי ספר או במתקני ספורט שנועדו לציבור הרחב, שערים אשר יימצאו במגרשי כדורגל מקצועיים. יחד עם זאת, אם תבחרו בנו, חברת מונדו ספורט אנו נעניק לכם שער למגרש הקט רגל בעל הסטנדרטים הגבוהים ביותר, והשער כמובן האיכותי ביותר שתמצאו. כמו כן, אנו מומחים בהתקנת שערים לכל מגרש, כמו גם התקנת סלים. חברת מונדו ספורט דוגלת באיכות וביטחון, שאלו הדברים החשובים לכולם בכל תחומי החיים, ועליהם לא נתפשר.
 
איך מבצעים התקנות של מתקני ספורט על מגרשים?
התקנות כאלה, מלבד היותן לא פשוטות כלל, אלא שיש צורך בתכנון יסודי ותשומת לב לפרטים הקטנים. חשוב לציין ולהדגיש כי כל מגרש הוא בעל נתונים שונים, המאפשרים את יכולת התקנת מתקני הספורט עליו בצורה שהיא שונה, על כן יש צורך בכלים ובידע העדכניים והנכונים ביותר לצורך ביצוע המשימה בצורה הנכונה, האיכותית והטובה ביותר. לאור האמור לעיל, אם אתם זקוקים לבנייה של מגרש, התקנה של שערים, סלים ועוד, פנו אלינו, אנו נערוך לכם חוות דעת לשטח שלכם, ונבנה את השער בהתאם לתנאי המגרש והדרישות שלכם. 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד