התקנת עמודי כדורעף

מי שמבלה בחופי הים בישראל, יכול לראות בשנים האחרונות פריחה של מגרשי כדורעף. בזמן שבלא מעט יישובים אנחנו יכולים למצוא, פה ושם, מגרש כדורעף רגיל לרווחת התושבים, הרי שברצועת החוף של הים התיכון, ישנם לא מעט חופים בהם התבצעה התקנת עמודי כדורעף אשר מיועד לרווחת הגולשים. 

כדורעף חופים הוא ספורט מתפתח בישראל, כשהשאיפה המוצהרת היא, להפוך אותו לאחד מענפי הספורט המובילים של ישראל כבר באחת מהאולימפיאדות הקרובות. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, יש בישראל חופים רבים, הישראלים אוהבים לבלות בים, ובאופן מפתיע (או שלא), ישראלים רבים אוהבים לשחק כדורעף. מה שהיה בעבר ענף של קיבוצים, הפך עם השנים להפך שגם עירוניים משחקים אותו ואף לתיכונים רבים יש קבוצות ברמה גבוהה. 
כל מה שצריך בשביל להצליח, זה מגרש כדורעף תקני. היתרון של משחק זה, שלא מסובך מדי להקים מגרש עבורו. כאמור ניתן לבצע התקנת עמודי כדורעף על חול, בטון וכן על משטחים אחרים, על פי מה שנמצא בשטח, בסך הכל צריך שני עמודים ולפרוש ביניהם רשת. מכאן, הצלחת הענף תלויה כבר בצוות המקצועי. 

הקמת מגרש על בטון נחשבה עד לפני מספר שנים לאופציה המובילה, בין היתר כי זה מה שנמצא וזה מה שהכירו, מה עוד שהטענה הרווחת היתה, שאין סיבה להקים מגרשים בחול ולמעשה לחלק נתח חוף לצורך זה. אך מאחר והספורט הפך פופולארי, יותר ויותר רשויות החלו בהתקנת עמודי כדורעף גם בחופים. צריך לזכור נקודה נוספת, אם אין שימוש במגרש, אז אפשר להסיר את הרשת ולהשתמש בשטח לצרכים אחרים. זו גם הסיבה שלא פעם מגרש כדורעף לא עומד בפני עצמו, למשל במוסדות רבים, בין אם מדובר בהקמת מגרש על בטון או על פרקט, הרי שלמעשה מדובר במגרש רב תכליתי שניתן לעשות בו שימוש גם לכדורסל וגם לענפים אחרים, למשל כדורסל, כדורגל וכן להתעמלות. 
הקמת מגרש על בטון, בניגוד להקמת מגרש על חול או דשא, בהחלט מאפשר לעשות שימושים נוספים עליו וכך הוא לא נשאר מיותם כשלא נעשה בו שימוש. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על התקנת עמודי כדורעף, זה הזמן לפנות אלינו, מונדו ספורט, החברה המובילה בישראל בהקמת מגרשי ספורט ומגרש כדורעף בפרט. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון ואנחנו נעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד