התקנת מתקני ספורט

אולי תופתעו לדעת אבל גם התקנת מתקני ספורט למטרות חובבניות חייבת להיעשות ברצינות. אמנם ספורט הוא תחביב אבל אין שום סיבה שהתקנת מתקני ספורט לא תהיה איכותית, כלומר ברמה הכי גבוהה שיש שמבטיחה הן הנאה, הן בריאות והן שמירה על בטיחות. וזה לא הכל, כי התקנת מתקני ספורט חייבת להיעשות לפי הכללים והחוקים של כל ענף ספורט בנפרד. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות שהתקנת מתקני ספורט יש להשאיר לידי המומחים.

התקנת מתקני ספורט – לא מה שחשבתם
למעשה התקנה של מתקני ספורט שונים מצריכה ידע כפול : הן ידע בענף הספורטיבי הספציפי והן ידע הנדסי. למשל אין דין התקנת שער כדורגל כדין התקנת סל במגרש כדורסל מבחינה טכנית ומקצועית. אבל בשני המקרים האלו (התקנת שער והתקנת סל) וכן במקרים נוספים נדרש דבר אחד – הבטחת הבטיחות של המשתמשים במקום. וכבר שמענו לצערנו על מקרים מצערים שבהם נפלו שערים וסלים על המשתמשים וגרמו לאסון. 

לכן בכל התקנה, הקמה, שיפוץ או בנייה שלמגרש ספורט כלשהו יש לפנות למומחים שזהו תפקידם ומקצועם. למזלכם המומחים של מונדו ספורט עונים על כל הדרישות והם בדיוק מה שאתם צריכים. וזה לא הכל, כי לחברה נסיון רב שנים בתחום זה והיא מבצעת את משימותיה בהצלחה בכל הארץ. ובטח תשמחו לדעת שההצלחה של מונדו ספורט באה לידי בטוי בהנאה שלכם ומיד נפרט.

ההצלחה של מונדו – ההנאה שלכם
ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי ההצלחה של מונדו מבטיחה שאתם נהנים לפחות פעמיים : גם מגרשי ספורט באיכות הכי גבוהה שיש וגם מגרשים בטיחותיים שהופכים כל פעילות לחוויה. למעשה, כשמוסיפים לכך את היתרונות הרפואיים והבריאותיים שבביצוע פעילות ספורטיבית נהנים מכל הקופה. יש כאלו שיקראו לזה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, אבל מכיוון שספרנו כאן כבר לפחות 4 יתרונות שונים לא נגיד את זה הפעם.

למעשה, כל פעילות ספורטיבית שהיא מהווה נצחון בעצם קיומה, אבל המגרשים של מונדו ספורט הופכים אתכם למנצחים גם מבחינה בטיחותית ומקצועית. אמנם נחמד לשחק סטנגה בשכונה, אבל לשחק כדורגל במגרש שהוקם לפי כל כללי המשחק זו כבר ליגה אחרת. אתם מוזמנים להצטרף לליגה של הגדולים ותתפלאו אבל כל מה שנדרש הוא טלפון חכם.

ליצור קשר עם המומחים
אולי תתפלאו אבל כדי ליצור קשר עם המומחים של מונדו ספורט די בטלפון חכם. אמנם אתם יכולים להגיע למשרדי החברה במושב משמר השבעה, אבל אתם יכולים לחסוך זמן וכסף וליצור קשר בזמנכם החופשי בלי לקום מהכסא. בטח תשמחו לדעת שאתם יכולים לבחור בין 3 אפשרויות שונות :
טלפון – חיוג למספר הטלפון 072-33-80-385
מייל- שליחת דואר אלקטרוני לכתובת shulberg@gmail.com
אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט של מונדו ספורט.
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד