בניית מגרש על בטון

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מעבר של רשויות מקומיות, מוסדות חינוך וכן גורמים פרטיים מבניית מגרש על בטון לבניית מגרשי ספורט על משטחים אחרים. במסגרת חידוש מגרש ספורט לא פעם, הבטון מוחלף בדשא (במקרה של מגרשי כדורגל) או בפרקט וציפוי אקרילי (במקרה של מגרשי כדורסל). אך האמת היא, שבניית מגרשי ספורט על בטון עדיין מאוד פופולארית מסיבות שמיד נבחן. 
בדרך כלל בניית מגרש על בטון מתבצעת מכמה סיבות, הסיבה העיקרית, ברגע שבונים על בטון ניתן לעשות בו שימושים רב תכליתיים.  הרי לא ניתן לשחק כדורסל על דשא, ולא נוח לשחק כדורגל על פרקט (מה עוד שזה יכול להרוס אותו). בניית מגרש על בטון מאפשר לעשות בו שימוש לשני הצרכים, כדורגל, כדורסל וכן לצרכים אחרים. למשל כשבונים מגרש על בטון, זה מאפשר הקמת מגרש מחניים אשר אם רוצים, ניתן לעשות בו שימוש גם עבור משחקים אחרים. 

סיבה אחרת היא, שכיום נהוג לבנות מגרשים על בטון מוחלק, שהוא פחות מסוכן מאשר בטון מרצפות אשר היה נהוג לעשות בו שימוש בעבר. השימוש בבטון מוחלק, בוודאי כזה שניתן לצפות אותו בשכבות שונות, מאפשר שימוש בטוח ולאורך זמן במגרש. 
נקודה נוספת חשוב לומר בהקשר זה, במהלך השנים אומנם אנחנו רואים חידוש מגרש ספורט מהיבטים שונים, כולל מהיבט של החלפת המשטח ממנו הוא עשוי, אך צריך לזכור שלא תמיד זה מתאפשר, מבחינה תקציבית וכן מבחינת השטח, לכן רשויות ומוסדות רבים מעדיפים, מראש, להשתמש באופציה של בניית מגרש על בטון, כך לא יהיה להם צורך לבצע את החידוש ולהשקיע משאבים בתהליך, שלא ברור אם הם יוכלו לעמוד בו. זה נכון גם עבור גורמים פרטיים, כאלה אשר מבקשים לבנות מגרש ספורט ליד הבית. נניח מגרש כדורסל, טניס הקמת מגרש מחניים או כל מגרש אחר. בניית מגרש על בטון חוסכת להם את העלויות של תחזוקת המגרש (נניח ומדובר במגרש עם משטח דשא). 

לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד על בניית מגרש על בטון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. חברת מונדו ספורט מתמחה בבניית מגרש על בטון מסוגים שונים. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 
 
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד