בניית מגרש טניס

טניס נחשב לאחד מענפי הספורט הוותיקים והפופולאריים ביותר בעולם. כאשר אנו מדברים על פופולריות, אנו מדברים לא רק על צפייה בספורט אלא גם על עיסוק קבוע בו. לצורך כך, יש צורך בצעד ראשוני של בניית מגרש טניס. מגרש שכזה ניתן להקים על חלקת קרקע פרטית, בתוך אולם ספורט או בחלקת קרקע שהיא בבעלות פרטית ומיועדת לתועלת הציבור. יש לזכור כי מגרש קיים צריך לעבור פעולות תחזוקה שוטפות מפעם לפעם, כגון ציפוי מגרש טניס בצורה מקצועית.

תועלת ציבורית רחבה

מדוע בניית מגרש טניס יכולה להיות צעד חשוב כל כך מבחינה ציבורית רחבה (לצד התרומה של העיסוק האישי בספורט זה)? יש בכך תועלת רחבה שכן כל אחד, בכל גיל, יכול לעסוק בספורט זה. יש אנשים שעוסקים בכך ברמה מקצועית, אך רבים אפילו יותר עוסקים בכך לצורך שיפור הכושר הגופני וצוברים שעות מרובות של כיף והנאה. הקמה או שיפוץ מגרש טניס יכולים, אם כן, לאפשר לילדים, לצעירים, למבוגרים ולקשישים לעסוק בספורט אהוב זה מפעם לפעם או באופן קבוע. עיסוק זה טוב לבריאות וטוב גם מבחינה חברתית.

מגרשים באיכות מצוינת

מי יכול לעסוק במלאכה החשובה של בניית מגרש טניס? קבלן ואפילו מהנדס בניין או מהנדס אזרחי מן השורה לא יוכלו לעשות זאת בצורה נכונה. הם גם לא ייטיבו לבצע צעד כגון ציפוי מגרש טניס. כדי לבצע בנייה של מגרש ראוי ומקצועי וכדי לבצע שיפוץ או ציפוי יש צורך בחברה מקצועית המתמחה בכך. יש צורך בחברה שעוסקת באופן שוטף בהקמת מתקני ספורט ומגרשים ועושה זאת ברמה מספקת, לפי כללים ותקנים וללא פשרות.

יש לכם בית פרטי ואתם רוצים חברה שתבצע עבורכם בניית מגרש טניס ברמה גבוהה? אתם מקבלי החלטות ברשות מקומית ויש לכם צורך בגוף רציני שיבצע שיפוץ מגרש טניס שכבר התיישן? אתם מקימים פארק ציבורי או קאנטרי שבו יפעלו מתקני ספורט ומגרשים לטובת הציבור או לטובת המנויים? בכל המקרים הללו וגם במקרים אחרים – מונדו ספורט היא החברה הנחוצה לכם. החברה מספקת מתקני כושר ומקימה מגרשים באיכות מצוינת, לתועלתם של ספורטאים מקצועיים וגם חובבים.
 
כתובת
ת.ד. 59 משמר השבעה 50297
טלפון
072-33-80-385
מגרשי כדורגל    בניית מגרש על בטון    בניית מגרשי ספורט    מגרש קט רגל    מידות מגרש כדורסל    התקנת עמודי כדורעף    מגרשי כדורגל    מידות של מגרש כדורגל    צביעת מגרשי ספורט    חידוש מגרש טניס    מגרשי כדורסל    מתקני ספורט    ציפוי מגרש טניס    שער למגרש    בניית מגרש על אספלט    התקנת מתקני ספורט    רשת למגרש טניס    שיפוץ מגרשי ספורט    סימון מגרש כדורעף    מגרש כדוריד